Kelionės dviračiais

Suderinkite fizinį aktyvumą su galimybe pažinti ir atrasti!

Kai kurių šalių gyventojai neįsivaizduoja kasdienybės be dviračio. Užuot ryte sėdę į automobilį, jie sėda ant dviračio ir mina į darbą, universitetą, susitikimus, parduotuves ar kitur. Aktyvaus gyvenimo būdo propaguotojai mielai iškeis keliones automobiliu ar viešuoju transportu į malonias keliones dviračiais. O augant susidomėjimui sveika gyvensena, fiziniu aktyvumu, sparčiai populiarėja dviračių turizmas, suteikiantis unikalią progą keliauti dar turiningiau, atrasti stebuklingas vietas ir pamatyti kur kas daugiau!

Susiaurinkite rezultatus
Stengiamės pateikti jums naujas turų datas

Kodėl verta rinktis keliones dviračiais?

  • Nauda sveikatai. Tikriausiai nereikia sakyti, koks naudingas žmogaus kūnui, visam organizmui yra važiavimas dviračiu, kai vienu metu įdarbinama daug raumenų, jie treniruojami bei stiprinami. Tai štai – kelionė dviračiu bus puiki proga ir keliauti, ir drauge užtikrinti fizinį aktyvumą, jaustis žvaliai ir energingai.
  • Jos kupinos atradimų! Keliaudami dviračiu galite neskubėti, šiek tiek nuklysti nuo maršruto ir nustebti, kokie įstabūs gamtos stebuklai gali slypėti vos už vieno posūkio, kalnelio, miško ar į planą neįtraukto keliuko. Kelionė dviračiu kiekvienam suteiks progas sustoti, tyrinėti, pamatyti kur kas daugiau, nei keliaujant automobiliu, kuomet paprastai vykstama nuo taško A iki taško B, nors visas grožis slypi kelionės trasoje.
  • Tai visiška laisvė, nepriklausomybė ir savarankiškumas. Keliaudami dviračiu galite atsiriboti nuo laiko, net nuo skrupulingo kelionės plano. Keliaudami šia transporto priemone galite nuklysti nuo maršruto, nakvoti patogiai viešbutyje ar gamtoje po atviru dangumi ir skaičiuoti žvaigždes. Jūs – kelionės laiko planuotojas.
  • Pradėjus kelionę atsiveria neaprėpiamos pažinimo galimybės. Ar keliautumėte gimtojoje šalyje, ar svečioje, ar į kelią leistumėtės po miestus, ar po gamtos kampelius, dviratis bus šaunus palydovas, leisiantis mėgautis kiekvienu peizažu, įstabiais architektūriniais sprendimais, didmiesčių chaosu ar gamtoje tvyrančia harmonija.

Kelionė dviračiu: komfortiškai ir turiningai

Neretas mėgstantis komfortą keliones dviračiais iškeičia į keliones automobiliais ar kitomis transporto priemonėmis. Tačiau šiandien rinkoje esti tokia gausa dviračiams skirtų priedų, kad keliauti šiomis dviratėmis priemonėmis bus labai patogu ir gera. Galite saugiai ir patogiai važiuoti, žvalgytis, filmuoti, fiksuoti norimus kadrus, sustoti, saugiai palikti dviratį ir pasižvalgyti po vietoves. Nenustebkite, jei kelionės dviračiais taps Jūsų naujuoju hobiu – pamatę, kaip galima suderinti fizinį aktyvumą su komfortišku ir turiningu keliavimu daugelis „suserga“ dviračių turizmo „liga“. Gal būsite vienas iš jų?

Ką siūlome Jums?

Būsime Jūsų patikimas partneris kelionėje dviračiu. Priklausomai nuo individualių poreikių, galime pateikti sąrašą šaunių maršrutų kelionėms dviračiu Lietuvoje, Estijoje, Latvijoje, Ispanijoje: tiek vienos dienos, tiek apimančių kelias dienas.

Norintiems daugiau savarankiškumo, tačiau drauge ir užtikrintumo, siūlome savarankiškai pravažiuojamus maršrutus, su kuriais drauge pateiksime informaciją apie dviračių nuomą, pervežimą, nakvynę ir kitus aspektus, kurie gali būti aktualūs kelionės metu. Turėsite visas galimybes savarankiškai planuotis kelionę, bet drauge šalia ir pagalbą, kurios gali prireikti.

Norintiems pažinti didžiuosius miestus tiek Lietuvoje, tiek kitose Europos šalyse siūlome 3–4 valandų maršrutus kelionei dviračiu. Maršrutas suplanuotas taip, kad pamatytumėte labiausiai žavinčius ir įspūdingiausius miesto objektus, kvapą gniaužiančias vietas, kasdienį žavingą šurmulį. Ir ne tik pamatytumėte, bet visa esybe pajustumėte konkretaus miesto gyvenimo ritmą, ypatumus ir išskirtinumą.

O neabejingiems gamtai pasiūlysime maršrutus kelionei po įstabias gamtos vietas: paleis ežerus bei upes, miškus, pajūriu ir pan. Padėsime atrasti nuostabiausius gamtos kampelius, norintiems daugiau atradimų džiaugsmo tiesiog parodysime reikiamą kryptį, o visą kitą atradimų bagažą leisime semti patiems.

Kelionės dviračiais savyje talpina be galo daug: savarankiškumą, laisvę, atradimus, aktyvų gyvenimo būdą, lėto turizmo koncepciją ir dar daug kitų privalumų.