Pažintinės kelionės

Pažintinės kelionės – nepakartojamas ir, regis, neišsemiamas žinių, reginių, potyrių, emocijų, įspūdžių šaltinis. Vieni keliauja darbo reikalais, kiti – poilsiniais ar pažintiniais, dar kitiems kelionės yra galimybė pabėgti nuo rutinos, problemų ir nuovargio. Tikriausiai nė nereikia sakyti, kad kelionės suteikia unikalią progą pažinti kitas šalis, aplankyti miestus, prisiliesti prie jų istorijos, pasigrožėti senąja ir moderniąja architektūra, be galo daug sužinoti, pamatyti ir patirti. Be šių esminių privalumų, kelionės taip pat padeda mažinti stresą, leidžia užnugary palikti kasdienybę su visa rutina ir varginančia buitimi, gerokai papildo malonių prisiminimų bagažą, padeda mokytis ir tobulėti, neretai praplečia pažįstamų ratą.

Susiaurinkite rezultatus
Stengiamės pateikti jums naujas turų datas

"Keliautojų klubas“ Jums siūlo labai platų kelionių pasirinkimą, atsižvelgiant į tai, kokių kelionės tikslų ir lūkesčių turite:

  • Keliones dviračiais - jos suteikia gaimybę labiau pažinti nedidelę teritoriją, lėtai keliaujant pajausti tos vietos unikalumą, mėgautis saule, vėju ir lietumi.
  • Kelionės autobusu – jos suteikia progą pamatyti daugiau šalių, ne tik kelionės tikslą. Populiariausios kelionės autobusu kryptys yra į Vokietiją, Graikiją, Italiją, Kroatiją, Bulgariją, Ispaniją, Lenkiją, Slovakiją, Suomiją, Norvegiją, Prancūziją ir kt.
  • Poilsinės kelionės – vienas geriausių būdų kokybiškai pailsėti, visiškai atsiribojant nuo kasdienybės ir rutinos. Populiariausios poilsinių kelionių kryptys yra į Ispaniją, Italiją, Graikiją, Turkiją, Prancūziją, Portugaliją ir kt.
  • Egzotinės kelionės – proga atsidurti visiškai kitokiame pasaulyje. Populiariausios egzotinių kelionių kryptys yra į Vietnamą, Mianmarą, Kambodžą, Jungtinius Arabų Emyratus, Tailandą, Šri Lanką, Mauricijų, Seišelius, Kiniją ir kt.
  • Slidinėjimo kelionės – nuostabi galimybė turiningam, aktyviam laisvalaikiui. Populiariausios slidinėjimo kelionių kryptys yra į Slovakiją, Italiją, Prancūziją ir kt.

Kodėl verta savo kelionės rūpesčius patikėti „Keliautojų klubui“? 

Pirma, ilgametė patirtis turizmo rinkoje ir sėkmingi veiklos dešimtmečiai tiek pakilimo, tiek nuosmukio laikotarpiais užgrūdino ir leido pasisemti daug naudingų žinių. Antra, turime subūrę profesionalų komandą, kurie pasirūpins, kad Jūsų kelionės atitiktų visus lūkesčius. Trečia, kruopštus tik patikimų partnerių pasirinkimas lemia, kad Jūsų kelionės profesionaliose rankose. Ketvirta, pažangi bilietų, viešbučių, kelionių rezervavimo sistema leidžia itin sparčiai susiplanuoti savo svajonių atostogas už patrauklią kainą. Įsigydami kelionę internetu taupote savo brangų laiką ir gerokai sumažinate kelionės kaštus. Penkta, daug dėmesio ir laiko skiriame savo klientų informuotumui, kad į kelionę leistumėtės saugūs ir visiškai atsipalaidavę, neslegiami klausimų ir pasiryžę semti geras emocijas ir įspūdžius.