Vienos dienos kelionės

Vienos dienos (day trip) kelionės

Susiaurinkite rezultatus
Stengiamės pateikti jums naujas turų datas

Norintiems pažinti didžiuosius miestus tiek Lietuvoje, tiek kitose Europos šalyse siūlome 3–4 valandų maršrutus dviračiais, autobusais, pėsčiomis. Maršrutas suplanuotas taip, kad pamatytumėte labiausiai žavinčius ir įspūdingiausius miesto objektus, kvapą gniaužiančias vietas, kasdienį žavingą šurmulį. Ir ne tik pamatytumėte, bet visa esybe pajustumėte konkretaus miesto gyvenimo ritmą, ypatumus ir išskirtinumą.

Kas turi daugiau laiko, bet nenori nakvoti svetur, renkasi ilgesnius 4 - 8 valandų naršrutus. Maršrutai driekiasi dažniausiai po įstabias gamtos vietas: paleis ežerus bei upes, miškus, pajūriu ir pan., lankant dvarus, pilis, gamtos objektus

Vienos dienos turai galimi prijungiant prie poilsinių kelionių, ilsintis pajūriuose, prie ežerų ar lankant vieną ar kitą miestą tiek Lietuvoje, tiek Europoje, tiek bet kurioje pasaulio šalyje. Pavyzdžiui nusperkate poilsinę kelionę į Tenerifę pajūryje, o mes suorganizuosime išvykas su dviračiais. Toks kelionių kombinavimas leidžia geriau pažinti kraštą, planuoti laiką, o svarbiausiai būti gamtos išteklius tausojančiu turistu.