Apie mus

Kelionių agentūra „Keliautojų klubas“ savo veiklą pradėjo 1994 metais. Pora sėkmingų veiklos dešimtmečių įrodo gebėjimą pažinti savo klientą, identifikuoti jo poreikius bei juos patenkinti. Nuėjome ilgą kelią, išsilaikydami rinkoje ne tik pakilimo turizmo sektoriuje laikotarpiais, bet ir nuosmukių, krizių metu. Tai mus užgrūdino, skatino dar labiau siekti savų tikslų. Šiandien didžiuojamės šaunia profesionalų komanda, dideliu lojalių klientų ratu ir galimybe savo klientams pasiūlyti platų paslaugų spektrą.

Solidus veiklos metų bagažas leido ne tik užsitikrinti puikias pozicijas turizmo rinkoje, bet ir suburti patikimų partnerių ratą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Bendradarbiaujame su Lietuvos ir užsienio kelionių operatoriais, viešbučių tinklais, oro linijomis, transporto įmonėmis, todėl savo klientams siūlome tik aukščiausios kokybės paslaugas.

Kelionių agentūra „Keliautojų klubas“ džiaugiasi itin plačia ir įvairia savo klientų auditorija, turinčia labai skirtingus poreikius ir kelionių tikslus. Tai skatina neužmigti ant laurų ir nuolat pateikti naujovių.

Jums, keliautojai, siūlome platų kelionių spektrą:

  • poilsines ir pažintines keliones su didžiausiais Lietuvos ir užsienio kelionių operatoriais kaip Novaturas, Tez tour, TUI, ITAKA, Kidy tour ir kt.;
  • pažintines vienadienes keliones po Lietuvą, Baltijos šalis ir visą pasaulį;
  • romantiškas savaitgalio keliones Lietuvos ir užsienio viešbučiuose;
  • keliones aktyvaus poilsio gerbėjams tiek dviračiais, tiek pėsčiomis, tiek autobusais ar lėktuvais..

Šiandieninė konkurencija turizmo sektoriuje, COVID-19 pandemija, technologijų teikiamos galimybės skatina tobulėti, inicijuoti pokyčius ir žengti koja kojon su inovacijomis. Todėl kelionių agentūra „Keliautojų klubas“ siekia savo paslaugas perkelti į virtualią erdvę, taip suteikdama klientams neribotas galimybes – dabar susiplanuoti kelionę galėsite kur kas patogiau! Kelionės planavimas internetu neįspraudžia į laiko rėmus, nes tai padaryti galite bet kuriuo paros metu, iš bet kurios vietos. Kelionių agentūra „Keliautojų klubas“ įdiegė pažangią bilietų, viešbučių, kelionių rezervavimo sistemą, leidžiančią itin sparčiai susiplanuoti savo svajonių atostogas už patrauklią kainą. Įsigydami kelionę internetu taupote savo brangų laiką ir gerokai sumažinate kelionės kaštus.

Ypatingą dėmesį skiriame ir verslo kelionių organizavimui. Orientuojamės į stambių savo verslo klientų poreikius bei siūlome jiems išskirtines verslo keliones į įvairias pasaulio šalis. Mūsų paslaugos neapsiriboja lėktuvo, autobuso, traukinio ar kelto bilietais – mes pasirūpiname visa kelionės programa: nakvynėmis, pervežimais, ekskursijomis, kultūrinės programos organizavimu ir kt.

Vertiname kiekvieną savo klientą ir norime Jums sukurti geriausią kelionių patirtį, todėl didelį dėmesį skiriame esamų ir potencialių klientų informuotumui. Keliaujantiems individualiai pasiūlysime geriausių skrydžių variantų, įvairių pasirinkimų nakvynei, taip pat patarsime, kokie kelionės maršrutai patogiausi, ką verta aplankyti, pamatyti ir pažinti, suteiksime išsamios, praktiškos ir naudingos informacijos apie šalį, į kurią keliausite. Tinkama informacija ir tikslingas planavimas yra šaunios kelionės garantas.

Pateikite mums savo kelionės viziją ir mes paversime ją realybe!

Grįžti atgal