Naujienos ir akcijos

Koks Jūsų svajonių kelionės maršrutas?

Ruoškitės kelionių bumui po karantino! Jam pasibaigus tūkstančiai norės kuo skubiau išvykti. Atsiųskite mums paklausimą, o mes suplanuosime Jūsų svajonių kelionę dviračiais, automobiliu, traukiniu, lėktuvu į bet kurią pasaulio vietą! Pripildykite savo mintis pozityvumu ir svajonėmis. 

Laukiame Jūsų užpildyto klausimyno arba lauksime elektroninio laiško  nurodant:

  • keliautojų skaičių;
  • pageidaujamą šalį;
  • pageidaujamą dienų skaičių;
  • pageidaujamą lygį viešbučiams (VIP servisas ar, 3 - 4 - 5 žv. );
  • pageidaujamų papildomų paslaugų viešbutyje;
  • pageidaujamą keliavimo būdą - individualų su gidu (kokia kalba?), individualų be gido ar su grupe;
  • Pasidalinkite savo lūkesčiais apie būsimą savo svajonių kelionę;

Atnaujintas kelionių portalas! Grįžtame su inovatyviais sprendimais, kur kas patogesne naujo portalo struktūra.

UAB „Keliautojų Klubas“ įgyvendindamas projektą „Turizmo inovacijos“ modernizavo kelionių portalą.

Siekdama mūsų šalyje skatinti inovacinę veiklą turizmo sektoriuje Ekonomikos ir inovacijų ministerija siūlo kurti, tobulinti bei rinkai pristatyti naudas ar modifikuotas, patobulintas turizmo paslaugas. Į tai orientuotas projektas „Turizmo inovacijos“ masina šio sektoriaus atstovus kurti, ieškoti neatrastų nišų ar tų, kurias galima papildyti naujovėmis, siekiant didinti turizmo sektoriaus patrauklumą.

Norėdami skatinti inovacijas turizmo sektoriuje, tobulinti paslaugas bei kurti naujas, keliautojams pristatome portalą, orientuotą į keliones dviračiais. Ši sritis pasirinkta neatsitiktinai – dviračių turizmas sparčiai pelno labai daug simpatijų visame pasaulyje, daugelyje šalių jis jau seniai tapo vienu iš pirmaujančių keliautojų pasirinkimų. Negana to, kelionės dviračiais yra tobulas sprendimas, norintiems suderinti kelionių tikslus su aktyvumu, dėmesiu savo sveikatai bei puikiai savijautai.

Skatiname norinčius pamatyti, atrasti ir pažinti keliauti savarankiškai, tačiau drauge siekiame palengvinti kelionės planavimą. Keliautojams siūlome kelionių maršrutus, apimančius lankytinus objektus, dėmesio vertas vietoves. Maršrutas sudaromas atsižvelgiant į keliautojo poreikius ir kelionės tikslą: ar nori keliauti po miestus, pajūriu, po kaimo vietoves, o galbūt atrasti miško takelius ir mėgautis mūsų ar svečios šalies gamta... Toks keliavimo būdas leidžia maksimaliai mėgautis kelione, nepriklausomai ir savarankiškai planuoti dienos veiklas, nuvažiuojamus atstumus, sustojimus. Galima nuklysti nuo maršruto ir pasimėgauti ką tik atrastais gamtos lobynais. Savarankiškos kelionės dviračiais leis neskubėti ir gerti į save visą pažinimo ir atradimų džiaugsmą.

Taip pat galime padėti rasti ir rezervuoti nakvynės vietas, dviračių nuomos, pervežimo ir kitas aktualias paslaugas.