Turizmo paslaugų užsakymo ir atšaukimo salygos

UAB "Keliautojų Klubas“ bendrosios taisyklės ir nuostatos užsakant pavienes turizmo paslaugas, vienadienius turus ir individualų maršrutą
 

1. Užsakymas ir patvirtinimas
Užsakymas ir patvirtinimas pateikiami raštu. Turas užtvirtinamas tik gavus iš mūsų rašytinį patvirtinimą. Patvirtinime gausite visą reikalingą informaciją. Jei turą pasirinkote su nakvyne, gausite ir viešbučio vaučerį. Jei kelionė yra individuli, be vadovo, gausite visą reikalingą informaciją apie lankomas vietas, žemėlapio kopiją, viešbučio vaučerį, ar tik nuorodą, jei viešbutis neužsakomas. Pilnai apmokėjus, po kelionės pateikiama sąskaita faktūra, jei to pageidausite. 

2. Kelionės dviračiais
Organizuotose vienadieniuose ar daugiadieniuose turuose dalyvauja kelionių vadovas ar gidas. Būtina prieš užsakant turą perskaityti kelionės eigą, įvertinti jos sudėtingumą ir savo gebėjimus. Kelionės dviračiais reikalauja tam tikro fizinio pasiruošimo. Siūlome išsinuomoti patogius žygio dviračius (pasirenkamas pagal turo sudėtingumą - 7 pavarų arba 24 pavarų  turistiniai dviračiai). Daugeliui turų galima išsinuomoti e-dviratį. Ilgesniuose turuose papildomai galima išsinuomoti vandeniui atsparų krepšį, daugkartinio naudojimo plastiko vandens butelį ir šalmą. Prie turo aprašymo yra nurodyta, ar dviračio nuoma įskaičiuota į kaina ar ne. Turuose galima dalyvauti su savo dviračiu. Už papildomą kainą organizuojame dviračių ir turistų ar daiktų pervežimą. 
Savarankiško (individualaus) turo metu dalyviai patys rūpinasi dviračiais ir neša pilną atsakomybę už saugumą kelyje. 

3. Individualus maršrutas
 Individualus maršrutas – tai individualius poreikius tenkinantis turas, kuris atliekamas be kelionių vadovo ar gido, pagal iš anksto sudėliotą maršrutą, pateikiant lankomų vietų sąrašą. Į individualaus kelionės maršruto planą gali įeiti nakvynė, transporto bilietai, nuomota mašina ar kita transporto priemonė. Visuose kelionės etapuose dalyvis pats apsprendžia ką veiks, kur lankysis, kokia eile lankys objektus, ir ar aplamai juos lankys. UAB „Keliautojų Klubas“  neįsipareigoja pateikti pačią naujausią informaciją apie lankomo objekto kainą, trukmę kelyje. 
Portale rasite maršruto trumpą pristatymą, ir tik sumokėjus individualaus maršruto sudarymo kainą, gausite pdf formate maršruto eigos aprašą.  

3. Apmokėjimas
Pirmoji įmoka dažniausiai sudaro 100% kelionės kainos ir yra sumokama į UAB „Keliautojų Klubas“ banko sąskaitą rezervavimo metu arba online, arba tiesiai į banko sąskaitą. Jei prašoma kita avansinė suma, tuomet likutis sumokamas ne vėliau kaip likus dviem savaitėms iki turo. Visi mokėjimai vykdomi tik eurais. Banko duomenis rasite kelionės patvirtinimo dokumente arba nuorodoje: https://www.keliautojuklubas.lt/kontaktai

4. Dalyvių skaičius
Grupinėse ekskursijose su vienu vadovu paprastai būna nuo 6 iki 25 žmonių. Jei susirenka mažiau nei 6 asmenys, kelionė neįvyksta, nebent kitaip nurodyta prie turo aprašymo.

5. Rezervacijos atšaukimas
Jei nėra nurodyta prie turo, tuomet 100 % kelionės kainos grąžinama, jei iki kelionės liko mažiau nei 7 dienos (imtinai). Likus iki kelionės nuo 6 iki 3 dienų, grąžinama 50 % turo kainos. Likus 2 dienom ir visai neatvykus į kelionę – negrąžinama 100 % kelionės kainos. 

6. Atsakomybė
Turizmo agentūra, turo organizatorius ir pavienių paslaugų pardavėjas UAB „Keliautojų Klubas“ veikia kaip klientų atstovas ir atlieka šias paslaugas: teikia vienadienius turus,  teikia viešbučių ir kitas apgyvendinimo paslaugas, restorano ir kitas viešojo maitinimo paslaugas, ekskursijų ir transporto paslaugas, draudimo paslaugas ir kitas čia neišvardintas pavienes turizmo paslaugas. UAB „Keliautojų Klubas“ neatsako už jokius nenumatytus incidentus, tokius kaip asmens sužalojimai, asmens turto nuostoliai, transporto vėlavimas ar visiškas neatvykimas, esant kariniams veiksmams, stichinėms nelaimėms, epidemijoms ir kt.

7. Atsakomybė užsakant trečiųjų šalių paslaugas
Skrydžio bilietai negrąžinami, skrydžio datos, keleivių pavardės keičiamos už papildomą mokestį, kaip nurodyta aviakompanijų puslapiuose. Už visas trečiųjų šalių paslaugų užsakymus imame aptarnavimo mokestį, kuris kinta, priklausomai nuo pačios paslaugos atlikimo greičio. Transporto kompanijoms keičiant laikus, arba atšaukus transportavimą aplamai,  UAB „Keliautojų Klubas“ neatsako už  užsakovo patirtus nuostolius keičiant ar anuliuojant  kitų tiekėjų paslaugas.  Visas   paslaugas mes teikiame kaip tarpininkas, pirkdami iš trečiųjų šalių, todėl organizuotiems trečiųjų šalių turams, ekskursijoms, įėjimo mokesčiams, bilietams į koncertus ir renginius, pervežimams, galioja trečiosios šalies anuliavimo mokesčiai, kurie nurodyti prie paslaugos aprašymo arba paslaugų organizatorių saituose. Dažniausiai tokioms paslaugoms galioja 100 % anuliavimo bauda. Egzotinių ar poilsinių kelionių paketams, kuriuos sudaro ne Lietuvos kelionių organizatoriai, galioja sekančios anuliavimo sąlygos, jei nenurodyta kitaip prie paslaugos:  Jei anuliuojate paslaugą iki kelionės likus ne mažiau nei  90 dienų - bauda - 30% viso užsakymo sumos. Jei anuliuojama likus 60 ir mažiau dienų iki paslaugų suteikimo datos, bauda - 100 % užsakymo sumos, t.y. pinigai negrąžinami.  Norėdami išvengti nuostolių negalint išvykti į kelionę, siūlome apsidrausti kelionės draudimu.
 

Grįžti atgal