Kelionė dviračiais po Toskaną

Nėra vertinimo
0 Komentarai
Kelionės pradžia
Lietuva
Aplankomos vietos
+8
Kelionės pabaiga
Lietuva

Dviračiais apvažiuojame nuostabiausias Toskanos vietas, kur viduramžius primena tokie kūrėjai kaip Leonardas Da Vinči, Rafaelis, Botičeli. Aplankysime nuostabias bažnyčias ir tvirtoves. Florencijoje Jūsų laukia katedra, pradėta statyti dar XIII amžiaus antroje pusėje. Iš tolo matosi didžiulis kupolas, kurio aukštis siekia net 91 metrą, o į jo viršūnę galima įkopti įveikus 463 pakopas. Dėmesio vertos ir gotikinės Santa Croce ir Santa Maria Novella bažnyčios. Jei esate meno gerbėjas, Florencija Jūsų nenuvils. Pavaikštinėkite į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktu Florencijos senamiesčiu ir pasigrožėkite architektūra, pajuskite ten tvyrančią ypatingą aurą. Užsukite į Boboli sodus – tiktų tikriausią renesansinės sodininkystės šedevrą.Susipažinkite ne tik su šiuo miestu, bet pakeliaukite po visą Toskanos regioną ir įsitikinsite, kad teiginys, jog šio regiono peizažai yra vieni gražiausių pasaulyje, yra be galo taiklus. 

Chanti regione ne tik gėrėsitės gražia panorama, bet galėsite mėgautis aukščiausios klasės vynais bei kulinariniais šedevrais.

Kelionės metu planuojame nuvažiuoti apie 250 km. 

 

Kelionės programa ir aprašymas

1 diena. Atvykimas į Luką

Atvykus į Milano oro uostą savarankiškai keliaujate link Luko senovinio miestelio. Pirma pažintis su senamiesčiu. 

2 diena. Piza

Piza – vienas iš lankomiausių Toskanos miestų ir įžymus dėl pasvirusio bokšto. Piazza dei Miracoli yra vienas gražiausių paminklinių kompleksų pasaulyje. XII a. – tai Pizos miesto klestėjimo amžius. Tai liudija miesto senamiesčio centras, kuriame yra daug pastatų, aikščių ir alėjų, išsidėsčiusių palei Arno upę, kuri ištisus šimtmečius buvo pagrindinis susisiekimo kelias. Turint jėgų nuvažiuosime prie jūros išsimaudyti.

3 diena. Kasiana Terminiai baseinai

Po alinančios kelionės karštyje - tikra atgaiva terminiuose baseinuose. 

4 diena. San Giminjano

San Giminjano – puikus viduramžių miesto pavyzdys. Tai – UNESCO pasaulio paveldo vieta. Čia turėsite galimybę apžiūrėti nuostabias aikštes, rūmus, bažnyčias ir bokštus. Vaikštinėjant po siauras gatveles neapleidžia jausmas, kad lyg iš pasakų pasaulio nužengęs miestas. 

5 diena. Florencija

Florencijoje Jūsų laukia katedra, pradėta statyti dar XIII amžiaus antroje pusėje. Iš tolo matosi didžiulis kupolas, kurio aukštis siekia net 91 metrą, o į jo viršūnę galima įkopti įveikus 463 pakopas. Dėmesio vertos ir gotikinės Santa Croce ir Santa Maria Novella bažnyčios. Jei esate meno gerbėjas, Florencija Jūsų nenuvils. Pavaikštinėkite į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktu Florencijos senamiesčiu ir pasigrožėkite architektūra, pajuskite ten tvyrančią ypatingą aurą. Užsukite į Boboli sodus – tiktų tikriausią renesansinės sodininkystės šedevrą. Aplankykite unikalią paveikslų galeriją Ufizi. Ufizi – tai vienas žymiausių pasaulio muziejų. Jame susipažinsite su visame pasaulyje garsiais menininkų kūriniais nuo viduramžių iki Renesanso: Cimabue, Giotto, Botticelli, Leonardo da Vinci, Michelangelo, Raphael, Titian ir daug kitų. 

6 diena. Siena

Siena turi unikalią aikštę, kurią liepos mėnesį paverčia ristūnų bėgimo maniežu, pilnu smėlio. Kaip ir Florencija, Siena išsaugojo daug viduramžių laikų pastatų. 

7 diena. Čianti vyndarystės regionas

Šiandien reikės saugotis, kad vyno nebūtų per daug. Šio krašto vynai labai skanūs. Lankysime keletą vyndarių ūkių, kur papasakos apie gaminamą vyną. Bus galimybė užsakyti maistą. 

8 diena. kelionė namo

Dviračių žygis baigtas. Atiduodame išnuomotus dviračius ir keliaujame namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • 8 nakvynės su pusryčiais 2 - 3 žv. viešbutyje su pusryčiais ir patogumais
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • Bagažo pervežimas tarp nakvynės vietų keliaujant dviračiu

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Dviračių nuoma - pirkimo metu galėsite užsakyti
  • Įėjimo mokesčiai - turėkite apie 100 €
  • Miestų pagalvės mokesčiai
  • Lėktuvo bilietai Vilnius (Kaunas) - Milanas (Bolonija) - Vilnius ~~200 - 400 € su bagažu
  • Sveikatos draudimas - ~apie 15 € 
  • Maitinimas
Būk pirmas pakomentavęs šią kelionę

Visos išvykimo datos ir kainos

Išvykimo datos pagal mėnesius
Penktadienis
2021.07.09
8 Dienos
Šeštadienis
2021.07.17
1000.00€

3 žv. viešbutis dviratininkams

Dvivietis kambarys
Sauaugęs 1000€
Vaikas (m.-m.) €
Vienvietis kambarys
Sauaugęs 1000€

3 žv. viešbutis dviratininkams

Dvivietis kambarys
Sauaugęs 1200€
Vaikas (m.-m.) €
Vienvietis kambarys
Sauaugęs 1200€

Svarbu žinoti!

Kiekvieną dieną reikės nuvažiuoti apie 40 - 60 km