Kelionės į Argentiną

Ko tikėtis šalyje

Spalvingoji Argentina: sakoma, čia susipina ispaniškas temperamentas, itališkas bendravimas ir prancūziškas stilius. Argentina (angl. Argentina)

Argentinos Respublika, vadinama tiesiog Argentina, yra antra pagal dydį šalis Pietų Amerikoje ir patenka į dešimtuką didžiausių šalių pasaulyje. Tarp Andų kalnų ir Atlanto vandenyno įsispraudusi Argentina iš šiaurės į pietus driekiasi net apie 3 700 kilometrų ir dar apie 1 400 kilometrų iš rytų į vakarus. 
Iki dabartinėje Argentinos teritorijoje pasirodant europiečiams čia egzistavo ne viena indėnų kultūra. Kelionė į Argentiną šiandien – nepaprasta patirtis, didžiulis nuotykis, neišsenkantis atradimų šaltinis ir milžiniškas lankytinų objektų lobynas.
 

Ką aplankyti Argentinoje?

Istorija, spalvingas koloritas ir įstabus, įvairiapusis kraštovaizdis suponuoja tai, kad keliautojams Argentina pateikia visą „puokštę“ nuostabių lankytinų vietų. Turiningos atostogos garantuotos!
Jei paklaustumėte Argentinos gyventojų, kokia vieta jų šalyje yra įspūdingiausia, neabejotinai daugelis pasakytų, kad šis titulas tenka Igvasu kriokliams. Šį įspūdingą objektą būtinai įtraukite į savo „Ką aplankyti Argentinoje“ sąrašą. Net 275 krintančios srovės!
Šalčio mėgėjams turėtų labai patikti piečiausiame pasaulio mieste – Ušuaja. Čia puikiai išvystyta turizmo infrastruktūra – veikia daugybė restoranų, yra pramogų, platus apgyvendinimo vietų pasirinkimas. Šiame mieste bene populiariausios pramogos yra slidinėjimas ir kruizas į Antarktidą!
Patagonijoje, Andų kalnuose esantis Monte Fitz Roy kalnas, išsiskiriantis įspūdinga forma, masina ne tik mėgėjus ir profesionalus fotografus, bet ir smalsuolius turistus.

Ir suaugusiems, o ypač mažiesiems keliautojams į atmintį įstrigs Valdeso pusiasalis. Kuo jis toks ypatingas? Ogi tuo, jog pusiasalio krante sutiksite ruonių, jūros liūtų. kei svečiuositės Argentinoje spalio–kovo mėnesiais, pamatysite ir pingvinus. Tai dar ne viskas – čia daugelis smalsuolių keliauja tam, kad savo rankomis galėtų paliesti... banginius! Šiuos milžinus Valdeso pusiasalyje sutiksite birželio–gruodžio mėnesiais.

Kelionė į Argentiną – proga pamatyti vieną didžiausių ledynų pasaulyje! Perito Moreno ledynas įsitaisęs Patagonijoje, o labai patogus privažiavimas lemia didžiulius smalsuolių srautus. Dar daugiau įspūdžio suteiks tai, kad didingąjį ledyną bei kitas nacionalinio parko vietas apžiūrėsite plaukdami valtimi.
Meno gerbėjai turėtų aplankyti menininkų rajoną Buenos Airėse – La Boca. Šio rajono išskirtinis akcentas – spalvingi namukai ir Caminito gatvė, kurioje išvysite teatralizuotų pasirodymų, tango šokėjų.
Neabejingi gamtai, faunai turėtų aplankyti Ibera pelkes, milžiniškas ir žavinčias galimybe išvysti egzotinius gyvūnus.

Negalintys atsispirti šokoladui – pirmyn į Bariloche – miestą Andų kalnuose. Čia jūsų laukia galybė šokolado krautuvėlių. O kalnų bei ežerų supamas miestas taip pat vilioja ir slidinėjimu, vandens pramogomis, galimybe kopti į kalnus.

Banglentininkai, nardymo entuziastai traukia į Mar del Plata.

Turite klausimų? Rašykite mums.

Parašykite ko ieškote ar kokios pagalbos tikitės iš mūsų.