Kelionės į Ngapali kurortą, Mianmarą

Ngapali kurortas – romantikos ir ramybės šydo gobiamas kampelis. Ngapali kurortas (angl. Ngapali Beach)

Jei keliausite po Mianmarą, rekomenduojame aplankyti, o gal ir ilgesniam laikui apsistoti Ngapali kurorte. Pelnytai didelio populiarumo sulaukiantis kurortas yra įsikūręs vakarinėje šalies dalyje, šalia Bengalijos įlankos.

Nepaprasta tai, kad šio kurorto dar neužvaldė ir nepakeitė civilizacija, todėl Ngapali kurorte rasite romantišką idilę – balto smėlio paplūdimį, skalaujamą krištolo skaidrumo vandens. Ramybė bei absoliutus relaksas užplūsta vos čia atvykus ir nebepaleidžia iki paskutinės akimirkos šiame kurorte.

Netoliese įsikūrę golfo laukai suteikia progą papramogauti ir paįvairinti tobulą poilsį. Taip pat galite vykti į ekskursijas laiveliais, važinėtis dviračiais, išsinuomoti motociklą, lepintis vandens pramogomis, išbandyti nardymą. Pastarasis Ngapali kurorte populiarus, masinantis povandeninio gyvenimo grožybėmis.

Apsilankykite netoli kurorto įsikūrusiuose žvejų kaimeliuose, kur iš arti išvysite vietinių gyvenimo būdą ir pajusite Mianmaro gyventojų buities ypatumus, susipažinsite su jų tradicijomis.

Ilsėdamiesi Ngapali kurorte apsilankykite turguje ir įsigykite šviežios žuvies, jūros gėrybių. Čia rasite ir unikalių, iš kokoso riešutų pagamintų suvenyrų, o mažiesiems keliautojams – žaislų.

Turintys pažintinių tikslų galės aplankyti Zaluno vienuolyną, aplink kurortą esančias šventykla

Praktinė informacija

  • Valstybinė kalba Ngapali kurorte, kaip ir visoje šalyje, – mjanmų.
  • Oficiali valiuta – Mianmaro kijatas (MMK). 1 euras atitinka 1500 MMK (gali šiek tiek kisti, priklausomai nuo atitinkamu momentu galiojančio valiutų kurso).
  • Ngapali kurorte vyrauja tropinis klimatas.
  • Dauguma šalies gyventojų išpažįsta budizmą.
  • Planuodami atostogas Ngapali kurorte pasirūpinkite viza.
  • Balandis–lapkritis Ngapali kurorte - lietingo sezono laikotarpis.
  • Kurorte, kaip ir visoje šalyje, rekomenduojama vilkėti santūresnius drabužius, pernelyg neapnuoginti kūno. Tai ypač svarbu, jei lankysitės šventyklose.
  • Nei paplūdimiuose, nei viešbučių teritorijose moterims nederėtų lepintis saulės voniomis be viršutinės maudymosi kostiumėlio dalies.