Kelionės į Phan Thiet , Vietnamą

Phan Thiet – ramybės ir idilės krislas egzotiškame Vietname Phan Thiet kurortas (angl. Phan Thiet)

Phan Thiet kurortas – populiari atostogų vieta Vietname. Pats Phan Thiet miestas yra nemažas, garsėjantis savo virtuvės subtilybėmis, ypač – padažais žuviai. Todėl atostogaujantiems šiame kurorte rekomenduojame būtinai palepinti save nuostabiais žuvies ir jūros gėrybių patiekalais.

Phan Thiet rasite golfo aikštynus, todėl laisvalaikį galėsite paįvairinti žaisdami golfą. Šiame kurorte poilsiautojams pateikiamas ir gerokai platesnis pramogų spektras, pavyzdžiui, kaitavimas, burlentės, SPA procedūros ir masažo malonumai. 

Nepriklausomai nuo to, ar į Phan Thiet kurortą užsuksite trumpam, ar čia ilsėsitės ilgėliau, skirkite laiko aplink kurortą įsikūrusių šventyklų apžvalgai.

Kelionė į Phan Thiet – tai galimybė pasigrožėti išskirtiniu reginiu – raudonojo smėlio kopomis.

Phan Thiet kurortas yra arčiausiai Hošimino, todėl besisvečiuojantys šiame didmiestyje dažnai skiria dieną ar kelias poilsiui Phan Thiet. O atostogoms pasirinkę Phan Thiet kurortą nevengia nukeliauti „susipažinti“ ir su Hošiminu.

Praktinė informacija

  • Oficiali kalba – vietnamiečių. Anglų kalba šalyje jau pakankamai populiari, tad nesunkiai su vietiniais susikalbėsite ir angliškai.
  • Nacionalinė valiuta – dongas (VND). 1 euras atitinka 26 099,62 VND (gali šiek tiek keistis, priklausomai nuo atitinkamu momentu galiojančio valiutų kurso).
  • Didžioji dalis vietinių išpažįsta budizmą.
  • Planuodami atostogas Phan Thiet kurorte pasirūpinkite viza.
  • Palankiausias metas kelionei į Phan Thiet  yra lapkričio–balandžio mėnesiai.
  • Phan Thiet driekiasi šalies pietrytinėje dalyje, o čia vyraujančiam subekvatoriniam klimatui būdingas karštas ir drėgnas oras visus metus. Čia ne toks ryškus lietingasis sezonas, todėl Phan Thiet populiarus bet kuriuo metų laiku.
  • Išvykdami iš šalies išsikeiskite vietinę valiutą, nes kitur neturėsite galimybių to padaryti.