Atnaujintas kelionių portalas!

UAB „Keliautojų Klubas“ įgyvendindamas projektą „Turizmo inovacijos“ modernizavo kelionių portalą.
Siekdama mūsų šalyje skatinti inovacinę veiklą turizmo sektoriuje Ekonomikos ir inovacijų ministerija siūlo kurti, tobulinti bei rinkai pristatyti naudas ar modifikuotas, patobulintas turizmo paslaugas. Į tai orientuotas projektas „Turizmo inovacijos“ masina šio sektoriaus atstovus kurti, ieškoti neatrastų nišų ar tų, kurias galima papildyti naujovėmis, siekiant didinti turizmo sektoriaus patrauklumą.

Norėdami skatinti inovacijas turizmo sektoriuje, tobulinti paslaugas bei kurti naujas, keliautojams pristatome portalą, orientuotą į keliones dviračiais. Ši sritis pasirinkta neatsitiktinai – dviračių turizmas sparčiai pelno labai daug simpatijų visame pasaulyje, daugelyje šalių jis jau seniai tapo vienu iš pirmaujančių keliautojų pasirinkimų. Negana to, kelionės dviračiais yra tobulas sprendimas, norintiems suderinti kelionių tikslus su aktyvumu, dėmesiu savo sveikatai bei puikiai savijautai.

Skatiname norinčius pamatyti, atrasti ir pažinti keliauti savarankiškai, tačiau drauge siekiame palengvinti kelionės planavimą. Keliautojams siūlome kelionių maršrutus, apimančius lankytinus objektus, dėmesio vertas vietoves. Maršrutas sudaromas atsižvelgiant į keliautojo poreikius ir kelionės tikslą: ar nori keliauti po miestus, pajūriu, po kaimo vietoves, o galbūt atrasti miško takelius ir mėgautis mūsų ar svečios šalies gamta... Toks keliavimo būdas leidžia maksimaliai mėgautis kelione, nepriklausomai ir savarankiškai planuoti dienos veiklas, nuvažiuojamus atstumus, sustojimus. Galima nuklysti nuo maršruto ir pasimėgauti ką tik atrastais gamtos lobynais. Savarankiškos kelionės dviračiais leis neskubėti ir gerti į save visą pažinimo ir atradimų džiaugsmą. Taip pat galime padėti rasti ir rezervuoti nakvynės vietas, dviračių nuomos, pervežimo ir kitas aktualias turizmo paslaugas.

Grįžti atgal