Kelionės į Tailandą

Ko tikėtis šalyje

Nacionaliniais parkais ir įstabiais gamtos stebuklais yra turtingas Pietryčių Azijos perlas – Tailandas. Tailandas (angl. Thailand)

Tailandas, kurio visas pavadinimas yra Tailando Karalystė, įsikūręs pietrytinėje Azijos dalyje, Malakos ir Indokinijos pusiasaliuose. Vakarinius Tailando krantus skalauja Andamanų jūra, o rytinius – Siamo įlanka. Tiesa, iki 1949 metų ir pati šalis vadinosi Siamas. Klimatas čia labai skirtingas, kadangi Tailandas gerokai nutįsta į pietus. Pakrantė driekiasi daugiau nei pustrečio tūkstančio kilometrų. Maža to, šaliai priklauso daugybė neapsakomo grožio salų.

Išgirdus žodį „Tailandas“, daugeliui iškyla tobulų atostogų viziją. Ir ji teisinga. Šalis turistus pasitinka europiečių akiai neįprasta egzotika.
 

Ką aplankyti Tailande?

Mus, pratusius prie įtempto gyvenimo ritmo, stebins tajų ramybė ir pozityvumas. Tad neabejotinai šioje šalyje stabtelėsite ir sulėtinsite savo gyvenimo tempą, pasimėgausite išskirtine gamta, teikiamomis pramogomis. Retas turistas Tailande renkasi tik pasyvų poilsį ir visas atostogas mėgaujasi saulės voniomis. Atvykus į tokią egzotišką šalį tiesiog privalu ją pažinti giliau.

Jei esate ištroškę tikrosios egzotikos, keliaukite į šiaurinę Tailando dalį – čia išlikę tradicijos ir geriausiai atskleidžiama vietinių buitis, gyvenimo būdas.
Viešėdami Tailande pasinaudokite galimybe palepinti save unikaliomis pramogomis. Pavyzdžiui, plaukite upe per, regis, nepražengiamas džiungles, pajodinėkite drambliais, nusimaudykite po įstabiais kriokliais, paplaukiokite bambukiniais plaustais.

Jei prioritetą teikiate pasyviam poilsiui, Tailandas taip pat turi, ką pasiūlyti. Nuostabūs šalies paplūdimiai masina keliautojus iš viso pasaulio. Turistų ypač mėgstamos salos yra Puketas, Koh Samui, Phi Phi, Krabi  ir kitos. Tyras vanduo, baltas smėlis, maloniai šildanti saulė – trijulė, kuri atostogas daugeliui padarys tobulas.

Šalies šiaurėje įsikūręs nuostabus Doiinhanono nacionalinis parkas, garsus savo kriokliais. Šiaurės rytinėje Tailando dalyje driekiasi Khaojai nacionalinis parkas, įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Viešintiems šalies vakaruose rekomenduojama aplankyti itin gražų Eravano nacionalinį parką. Apskritai, ši šalis turtinga nepaprasto grožio nacionaliniais paraisų, kurių bent vieną būtinai siūlome aplankyti.

Nuvykę į šalies sostinę Bankoką, aplankykite Didžiuosius karališkuosius rūmus – tai milžiniškas šventyklų kompleksas, saugiai įsitaisęs už aukštos tvoros ir taip atribojamas nuo didmiesčio šurmulio. Neretas šventyklų kompleksą pavadina muziejumi po atviru dangumi, nes čia lankytojus pasitinka net daugiau kaip šimtas paauksuotų pastatų, puoštų mozaikomis, inkrustacijomis. Žavi vyraujanti rytietiško ir vakarietiško stilių samplaika.

Turite klausimų? Rašykite mums.

Parašykite ko ieškote ar kokios pagalbos tikitės iš mūsų.